Гігабітні волокна A1000 Media Converter і Poe серійний конвертер кабель волоконно

Гігабітні волокна A1000 Media Converter і Poe серійний конвертер кабель волоконно

Опис FM-2100 серії Gigabit Ethernet конвертор медіа приймає перемикання технологіям виконала медіа перетворення.

Function

Опис
FM-2100 рядів конвертер Gigabit Ethernet медіа приймає перемикання технологіям виконала медіа перетворення. Він відповідає вимогам стандартів IEEE802.3z и IEEE802.3ab та підтримує два типи ЗМІ з'єднання з мережею: 1000Base-T і 1000Base-SX/LX. Всеукраїнський тур перетворює електричних сигналів 1000Base-T кручений пари з оптичних сигналів 1000Base-SX, тягнеться від 100 м по мідних кабелях передачі відстань мережі до 80 км за допомогою волокон оптичних кабелів. Він підтримує передачі багаторежимні dual волокна, dual волокна, одного волокна.
Особливості
• Підтримка Інтер перетворення між 1000Base-T і 1000Base-SX
• Підтримка повнодуплексна та напівдуплексна і його авто відчув
• Підтримка автоматичного підключення хрест вита пара інтерфейсів, полегшуючи введення в експлуатацію системи і установки
• Підтримка передачі подовжені VLAN пакети
• Підтримка якості обслуговування (QoS) та забезпечення передачі пакетів VoIP
• Підтримка STP сформувати резервної мережі
Додатки
• 1000Mbps швидко оптичних міжміського передавальної мережі Ethernet

Експлуатаційні характеристики

Параметр

Технічні характеристики

Режим доступу

1000Mbps Gigabit Ethernet

Стандарт

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit thernet,
IEEE802.1qVLAN, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d, що охоплюють дерево

Довжина хвилі

Mulitmode:850 / 1310nm; Одномісний-режимі: 1310 / 1550nm (опція)

Відстань

5 категорії вита пара: 100 м
Волокна: мульти-режим 50/125,62.5/125μm (максимальна відстань до (220 m або 550 м)
Волокна: одномісний-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm режимі (Макс відстань до 20-80 км)

Порт

RJ45-порт:
Для підключення STP/UTP 5 категорії кручений пари
Один оптичний порт:
Багаторежимні, подвійна волокна: SC (50, 62,5/125μm)
Одиночному режимі, dual волокна: SC або FC (9/125μm)
Одномісний одне волокно режим: SC або FC (9/125μm)

Засоби перетворення

Медіа-перетворення

MAC адреса таблиці

1 К

Буферний пробіл

512кбіт

Потік керування

Повний дуплекс: потік контролю;
Напівдуплексний: зворотного тиску

Затримка

Магазин і вперед: 9.6μs; вирізати через: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

НАПРАЦЮВАННЯ НА ВІДМОВУ

100,000 Годинники

Світлодіодний індикатор

PWR (блок живлення), FX ПОСИЛАННЯ (оптичний зв'язок дії), TP LINK1000 (вита пара link1000M),
TP LINK100 (вита пара посилання 100 М), TP закон (вита пара пакет пересилання)

Джерело живлення

DC5V 1A (зовнішній), AC220 0.5A / DC-48 (внутрішній)

Споживана потужність

5W

Робочої температури

-10 ~ +55

Операційні вологості

5%~90%

Підтримання температури

-40 ~ 70ºC

Збереження вологості

5% ~ 90% non конденсації

Розміри

Зовнішній блок живлення: 26mmx 71 мм х 94 мм
Внутрішній блок живлення: 40 мм х 110 мм х 140 м

Замовлення інформації

Модель

Довжина хвилі

Волокно

TX порт

Волокно режим

TX живлення (дБм)

RX сіна.
(дБм)

Відстань

FM-2100-SR

850nm

SC/САНКТ

RJ-45

ММ, дуплекс

-17~-12

≤-20.0

550 м

FM-2100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-3~-8

≤-23.0

20 км

FM-2100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-3~-0

≤-25.0

40 км

FM-2100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

andgt; 1

≤-27.0

80 км

FM-2101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-8~-3

≤-23.0

20 км

FM-2101-L2B

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-8~-3

≤-23.0

20 км

FM-2101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-3~0

≤-23.0

40 км

FM-2101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-3~0

≤-23.0

40 км

FM-2101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-3~0

≤-23.0

60 км

FM-2101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-3~0

≤-23.0

60 км

PDF
1000 мультимедійні конвертер

Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників gigabit волокна a1000 media converter і poe serial конвертер кабель волоконно своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: Gigabit волокна a1000 media converter і poe serial волокна кабелю конвертер виробників, фабрика, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешеві
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop